DÜŞÜK FİYAT
en uygun fiyatlarla!
MEMNUNİYET!
PRENSİBİMİZDİR!!

Hakkımızda

Firmam kurulduğu günden itibaren oto klima sektöründe uzmanlaşmış , deneyimli personeli ile kalitesini korumayı başlıca hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda hizmet vermeyi sürdürmektedir.


Termopar oto klima sadece şehir içi değil tüm Türkiye’ye yedek parça satış yapmakta olup aynı zamanda klima sisteminin temel parçası olan kompresörleri tamir etme yoluna giderek müşterilerinin maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlamaktadır.

Oto klima ve yedek parça satışı ve tamiri alanında geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmeyi ve sektöründe zirveyi amaçlayan firmamız bu amaç doğrultusunda değişen teknolojinin takipçisi olarak müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, uygun ve kaliteli servisiyle çözmeyi misyon edinmiştir.

Termopar Oto Klima sadece satış yapma amacına yönelik çalışmamakta, güvenilir, kalıcı dostlukların varolduğu çalışma ortamlarını oluşturmak ve yaşatmak için üretimine devam etmektedir.

  


Kalite Politikamız ;

Termopar Oto Klima ve Yedek Parça olarak günümüzün rekabet pazarında;

 • Müşterilerimizin koşulsuz tatminini ve güvenini sağlamak,
   
 • Müşterilerimizin taleplerini tam zamanında gerçekleştirmek,
   
 • Tedarikçilerimizin sürekli geliştirilmesini sağlamak,
   
 • Doğaya ve çevreye saygılı olmak,
   
 • Topluma hizmet anlayışı ile ürün yelpazesini geliştirmek ve sunmak,

en öncelikli amacımız ve görevimizdir.

Bu amaca ulaşabilmek için birinci hedefimiz;
ISO/9001 Kalite Yönetim Sistemini, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, şirketimizin tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamak, sürekli olarak geliştirmek ve devam ettirmektir. Bu hedef doğrultusunda kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.